Kaip grybelis vos nepražudė Vaivos Budraitytės...

Kodėl žmonės pūna būdami gyvi ir miršta, o jiems niekas nepadeda?

Komentarų: 194

Kiekvienas žmogus, turintis grybelį, gyvena su lėto veikimo bomba ir, iš esmės, pūna gyvai. Kodėl gydytojai nekalba apie tai, kas vyksta mūsų šalies ligoninėse - atviras interviu su Vaivos Budraitytės.

Šiandien redakcijoje:
Vaivos Budraitytės

Vaivos Budraitytės - vedantis TV.

Niekas nėra apsaugotas nuo savivalystės medicinoje. Kaip gydytojai siunčia žmones anapilyn dėl pinigų.


Korespondentas: Vaivos, kodėl jūs niekada nepasakojote apie savo sunkią ligą? Pastaraisiais metais jūs dingote iš žiniasklaidos akiračio ir praktiškai buvote izoliacijoje, su nieko nekontaktavote.

Vaivos Budraitytės: Buvau tokios sunkios būklės, kad tikrai negalvojau apie žiniasklaidą. Aš maniau, kad tai mano asmeninis reikalas ir nereikia varginti aplinkinių savo problemomis. Be to, tai delikati problema, todėl nesinorėjo apie ja viešai kalbėti.

Korespondentas: Tačiau dabar jūs nusprendėte pasidalinti?

Vaivos Budraitytės: Dabar nusprendžiau. Bet tai ne tiek noras papasakoti apie savo ligą, kiek noras padėti žmonėms, kurie kenčia dėl nagų grybelio ir nieko nežino apie šią baisią ligą. Niekas iš mūsų nesame apsaugoti nuo ligos komplikacijų, o jos nutinka labai staigiai. Šiandien esi sveikas žmogus, o jau rytoj – praktiškai lavonas, kuris neturi šansų išsikapstyti. O dauguma gydytojų tiesiog trauks iš tavęs pinigus, kol galės. Ir ramiai žiūrės, kaip miršti.

Korespondentas: Ką tuo turite omenyje?

Vaivos Budraitytės: Būtent tai, ką sakau. Kai man pasireiškė pirmieji nagų grybelio simptomai, net nesupratau, kas nutiko. Ne kiekviena moteris žino, kad tai visavertė liga. Ir nuvertina jos pasekmes. Na, pagelto vienas nagas, pradėjo sluoksniuotis ir trupėti, juk "nieko baisaus.

Tačiau laiku nesiimant gydymo, grybelis naikina vidaus organus. Žmogaus gyvenimas kardinaliai pasikeičia - dėl grybelio atsiranda kompleksai ir daugybė problemų su nervais - darbe, kasdieniame gyvenime... Tas nemalonus kvapas, niežėjimas, deformacija, ataugos ir nagų sustorėjimas.

Tai tikrai tragedija, kai staiga supranti, kad tapai ligota ir nevisaverte moterimi. Negali užsiauti mėgstamos avalynės. Be to, visi batai taip smirda, kad gėda tiek darbe, tiek namie, tiek svečiuose...

Klausykite, aš niekada negalėjau pagalvoti, kad kada nors susidursiu su šia problema. Visada palaikiau sveiką gyvenimo būdą ir laikiausi asmeninės higienos taisyklių. Visada turėjau asmeninį stilistą, kirpėją ir manikiūro meistrą. Nesuprantu, kaip tai įvyko... Tačiau vienu metu mano nagai pradėjo geltonuoti ir sluoksniuotis. Nusprendžiau, kad tai avitamonizė ir vartojau kažkokius vitaminus. Tačiau tai nepadėjo. Oda aplink nagus pradėti niežėti, drėkti, sluoksniuotis ir atsirado baisus kvapas...

Praėjus dviem savaitėms po simptomų atsiradimo aš kreipiausi į gydytoją ir man nustatė tokią diagnozę: nagų ir odos grybelis. Pirmą kartą man paskyrė gausybę tablečių ir tepalų. Maniau, kad viskas greitai baigsis. Po mėnesio atrodė, kad jau geriau.

Tačiau po 3 mėnesių vėl atsirado nemalonus kvapas, stiprus niežulys ir toliau augo subjauroti nagai. Antrą kartą buvo atsižvelgta rimčiau, atlikta daug tyrimų, brangių procedūrų, išrašyta daug tablečių nuo grybelio. Ilgą laiką reikėjo vartoti tą kruvą tablečių. Visą laiką tai lydėjo didžiulis nuovargis ir silpnumas. Smarkiai pykino ir vimdė. Teko gulėti lovoje. Mane nuvežė į ligoninę. Ir paaiškėjo, kad visa tai yra šalutiniai "gydymo" poveikiai.

Korespondentas: Ir ką jums pasakė?

Vaivos Budraitytės: Susimėtė, supanikavo. Pasirodo daugeliui pacientų po tokio gydymo diagnozuojamos kepenų ligos, kadangi vaistai labai toksiški. Paaiškėjo, kad maždaug po dviejų mėnesių 50% pacientų nustatomas toksinis hepatitas. Pasiūlė kuriam laikui atidėti nagų grybelio gydymą ir skubiai gydyti kepenis. Aš pusę metų gydžiausi įvairiose klinikose. Išleidau daug pinigų. Vos išsikapsčiau... Pykau ant gydytojų. Taip mane pagydė, kad vos nemiriau. Reabilitacija buvo ilga ir brangi.

Korespondentas: Atrodo, kad jau išsikapstėte, o ir jūsų nagai sveiki bei blizgantys. Kaip jūs išgydėte nagų grybelį?

Vaivos Budraitytės: Padėjo atsitiktinumas. Į svečius atvažiavo senas draugas, kuris dabar dirba Sveikatos apsaugos ministerijoje. Pamatė mano būklę, pradėjo domėtis. Buvo kvaila neigti, papasakojau viską, kaip yra. Jis mane ir išgelbėjo. Tiksliau, iš pradžių labai supyko ir pradėjo klausinėti mano gydytojų vardų. O vėliau padarė kelis skambučius ir nuvežė pas dermatologą, kuris reguliariai yra kviečiamas atlikti pristatymus Europos ir JAV klinikose.

Dermatologas man paaiškino, kad atsikratyti grybelio galima chirurginiu būdu, pašalinant pažeistus nagus, tačiau garantijos nėra. Kadangi nauji nagai vėl gali ataugti su grybeliu. Tai priveda prie pakartotinio problemos atsiradimo. Todėl jo klinikoje nebesiūloma operacija grybelio pažeistų nagų šalinimui.

Toje klinikoje man paskyrė naują preparatą nuo nagų grybelio, kurį sukūrė Izraelio mokslininkai.

Aš tada vos neatsisakiau, nors dar net nebuvau sumokėjusi jokių pinigų, bet apie preparatą girdėjau pirmą kartą. Tačiau, iš kitos pusės, neturėjau ko prarasti, todėl nusprendžiau išbandyti.

Jau po pirmos vartojimo savaitės niežulys ir kvapas pradingo. Kažkur po 2-3 savaičių pastebėjau, kad ataugantis nagas yra lygus ir sveikas. O po trijų mėnesių vartojimo ant kojų ataugo sveiki ir blizgantys nagai.

Korespondentas: O tas preparatas, kuris padėjo jums išgyti, ar papasakosite mums apie jį?

Vaivos Budraitytės: Žinoma. Tai unikalus Izraelio mokslininkų kūrinys, pavadinimu Fungonis. Jis specialiai skirtas tokio tipo negalavimams ir rodo tiesiog fenomenalų efektyvumą - padeda beveik visiems!

Šiuo metu šis preparatas yra absoliutus lyderis gydant grybelio infekcijas, tai vaistas nuo naujos kartos grybelio. Jo efektyvumo paslaptis yra kombinuotas ir efektyvus poveikis žmogaus organizmui.

Kadangi preparato sudėtyje nėra jokių cheminių priemonių, jį galima vartoti be pavojaus pakenkti sveikatai. Tai yra, jis idealiai tinka vartojimui namuose. Be pagrindinio poveikio, Fungonis taip pat turi papildomų savybių:

  • Dezinfekuoja ir naikina grybelio infekcijos struktūrą
  • Šalina niežulį, sluoksniavimąsį ir odos padirgimą po pirmo panaudojimo
  • Greitai atstato nagų struktūrą ir gydo žaizdas bei įtrūkimus ant kojų
  • Šalina nemalonų kvapą ir normalizuoja prakaito liaukų veiklą
  • Užkerta kelią grybelių dauginimuisi ir augimui
  • Normalizuoja imuninę sistemą, padeda gydyti lėtines grybelines ligas
  • Valo kaujra ir limfas nuo grybelių ir jų yrimo produktų
  • Sukuria imunitetą daugeliui grybelio rūšių
  • Visiškai pašalina visus mikozės simptomus rekomenduojama gydymo kursui.

Korespondentas: Kodėl Fungonis efektyvesnis už kitus žinomus preparatus nuo grybelio, kurie parduodami vaistinėse?

Vaivos Budraitytės: Pasirodo, kad grybelio ląstelės adaptuojasi prie vaistų, o kadangi daugelis tokių preparatų buvo sukurti prieš 20-30 metų, grybeliai turi jiems imunitetą ir šie vaistai neefektyvūs.

Fungonis Gel - visiškai nauja priemonė - ir dėl savo naujos unikalios formulės visiškai sunaikina grybelį tiek išorėje (ant nagų), tiek ir išvalo organizmą. Be to, juo galima gydytis savarankiškai, be gydytojų pagalbos. Tiesiog reikia vadovautis instrukcijomis, kaip tai dariau aš.

Korespondentas: Jūs sakėte, kad už preparatą nereikėjo mokėti? O kaip jį gauti paprastiems žmonėms?

Vaivos Budraitytės: Dabar Fungonis Gel platinamas pagal specialią programą. Gelį dabar galima įsigyti su nuolaida, labai pelninga. Problema ta, kad gydytojai dažniausiai pacientams linkę išrašyti brangius preparatus ir procedūras, kadangi iš to gauna naudos, negu rekomenduoti šį preparatą.

Jie sukūrė specialią užsakymo formą, ten pateikti užklausą gali bet kuris valstybės gyventojas. Dabar procese visiškai nėra biurokratijos. Tereikia palikti savo vardą ir telefono numerį, kad su jumis susisiekti operatorius, pakonsultuotų ir pasitikslintų, kada būtų patogiausią preparatą pristatyti.

Kaip matote, viskas labai paprasta ir skaidru, kiekvienas žmogus, turintys kompiuterį ar telefoną su prieiga prie interneto, gali palikti užklausą ir gauti Fungonis Gel

Korespondentas: Ar norite ką nors pasakyti atsisveikinant?

Vaivos Budraitytės: Norėčiau pasakyti tik tai, kad grybelis ant nagų ir kojų - tai ne tik kosmetinis trūkumas, tačiau taip pat labai rimta liga, kuri gali privesti prie labai rimtų pasekmių. Ir geriau tuo pasirūpinti, kol dar ne per vėlu.

Jeigu norite pamiršti apie nemalonų kvapą, niežulį, bjaurias pūnančias kojas - palikite užklausą Fungonis Gel. Tai prieinama kiekvienam

Dėl preparato trūkumo, valstybinė programa galios iki imtinai, o vėliau bus pristabdyta neapibrėžtam laikui. Iki to momento, kiekvienas Lietuvos gyventojas gali gauti "Fungonis" dalyvaujant konkurse ir palikus užklausą oficialioje užsakymo formoje.

Tai pelninga! 11758 huf


Svarbu! Buvo prieita išvada, kad dabar - geriausias laikas nagų ir kojų gydymui nuo grybelio. Dėl vidutinės temperatūros stabilizacijos, pagreitėja medžiagų apykaita, pagreitėja kraujo cirkuliavimas organizme, vidaus organams tiekiama daugiau kraujo ir deguonies, sustiprėja Fungonis poveikis. Grybelio naikinimas ir organizmo valymas vyksta 67 % greičiau, negu kitais metų laikais. Organizmo funkcijos atstatomos 100 % viso gydymo kurso metu.

Šiandien 201 komentaras
Pirmą kartą išgirdau apie preparatą prieš tris mėnesius ir iš karto užsisakiau. Su nagais buvo smarkios problemos. O po pirmų trijų dienų - pirmi rezultatai! Tiesiog mėgaujuosi gyvenimu!
Prieš valandą
Taip pat užsisakiau Fungonis dar iki akcijos, atvežė po dviejų dienų, tai buvo iki karantino. Turėjau dideles problemas su nagais.

Prieš valandą
Vaivos, ačiū jums. Kai pradėjau vartoti Fungonis, net nemaniau, kad poveikis bus toks. Dingo skausmai skrandyje (panašu, kažkas buvo žarnyne), kvėpavimo sunkumas, papilomos. Dabar, eidamas 53 metus, galiu pasirungti su 30-mečiais. Labai jums ačiū, kad atveriate žmonėms akis, papasakodami jiems apie problemą. Iš vietinio gydytojo tokių dalykų neišgirsi.
Prieš valandą
Antanai, nėra už ką. Džiaugiuosi, galėdama papasakoti ir padėti žmonėms
Prieš valandą
Naudojau Fungonis, poveikis iš tikrųjų nuostabus. Pasijutau jaunas ir sveikas. Labai pagerėjo nago plokštės būklė, dingo kvapas, vien pliusai! Visiems rekomenduoju.
Prieš valandą
Neseniai žiūrėjau laidą apie grybelį. Ten pasakojo apie šią priemonę, gyrėsi, kad pas mus sukūrė geriausią pasaulyje priemonę nuo grybelio.
Prieš valandą
Seniai turiu problemą su kojų kvapu, gėda. Prieš mėnesį pradėjau naudoti Fungonis, poveikis labai šaunus, kvapo nebėra. Pakeičiau avalynę į naują ir ji daugiau nebesmirda, kaip senoji. Nuostabus poveikis!
Prieš valandą
Tiesiog neįtikėtina priemonė, visiems rekomenduoju, taip nusibodo tie nagai, tiksliau jų grybelis. Tačiau po to, kai atradau Fungonis, nagų būklė labai pagerėjo, grybelis nyksta tiesiog prieš akis!
Prieš valandą
Labai įdomus interviu, ačiū! Atveriate žmonėms akis!
Prieš valandą
O tai ne apgavystė? Kodėl internetu taip pigiai parduoda?
Prieš valandą
Prisijungiu prie rekomendacijų. Kai pradėjau naudoti - po savaitės prasidėjo nagų atsistatymas. Puikus rezultatas.
Prieš valandą
Tikrai! Fungonis pasižymi stipriu poveikiu ir, kas svarbiausia, nekenkia sveikatai. Tad paskubėkite užsisakyti! Jis man padėjo visiškai atsikratyti grybelio.
Prieš valandą
Skaičiau atsiliepimus ir supratau, kad reikia imti) Einu paliksiu užklausą, kol dar po 11758 huf.
Prieš valandą
Nepatikėsite, turėjau tokią pat problemą, jau nuleidau rankas, o tada sužinojau apie Fungonis, tai tiesiog stebuklinga priemonė, visiems rekomenduoju
Prieš valandą
Dėkui už straipsnį! Jeigu ne jis, aš nepatikėčiau, kad Fungonis tikrai toks efektyvus! Aš daugiau kaip 5 metus gyvenau su vyru, kuris nuolatos turėjo grybelį. Kai pradėjau jį versti naudoti Fungonis, grybelis dingo! Įdomiausia, kad jis net nepastebėjo, kaip jis išnyko!
Prieš valandą
Ačiū, Vaivos. Jeigu ne jūs, niekada nebūčiau sužinojusi apie šį vaistą. Papasakosiu savo istoriją, turėjau panašų atvejį. Taip pat atsirado grybelis. Pradėjau ieškoti kovos su juo būdų. Tada pamačiau šį straipsnį ir nusprendžiau užsisakyti Fungonis - tiek to. Siuntinį gavau per 5 dienas, pradėjau naudoti. Ir kaip gerai, kad užsisakiau - trys savaitės ir grybelio kaip nebūta. Žmonės, išbandykite, nepasigailėsite!
Prieš valandą
Kotryna, nereikia dėkoti.
Prieš valandą
Rezultatas tiesiog viršijo bet kokius lūkesčius. Visas grybelis ant pirštų dingo per 14 dienas!
Prieš valandą
Rezultatas tiesiog viršijo mano lūkesčius. Kojos jaučiasi 20 metų jaunesnės.
Prieš 57 minutes
Sveiki, aš taip pat užsisakiau Fungonis gamintojo tinklalapyje, bet seniau, kai dar nebuvo akcijos. Daug sumokėjau, tačiau nesigailiu. Grybelis dingo praktiškai per savaitę ir jau pusę metu negrįžta. Siunta keliavo vos tris dienas.
Prieš 55 minutes